Závody 2016

Pohádkový závod – Jičín – 15.3.

Žákyně ročník 2000 – 20003 – juniorky C

  1. místo         V. Špinarová
  2. místo         I. Bartošová
  3. místo         K. Elisová

 

Žákyně ročník 2004 – 2005

  1. místo        L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2005 – 2006

  1. místo        Z. Janderová
  2. místo       H. Jedličková

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo       K. Holá
  2. místo       N. Karbanová
  3. místo       V. Pluhařová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo       A. Mašátová
  2. místo       V. Vyziblová
  3. místo       V. Drusanová
  4. místo       K. Novotná

 

Žákyně ročník 2009

7. místo        V. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2010 – 2011

  1. místo       E. Procházková
  2. místo       A. Karbanová
  3. místo       E. Mikolášová
  4. místo       N. Dobiášová
  5. místo       Z. Krykorková
  6. místo       N. Chvojková

 

 

Memoriál Jana Hampla – Pardubice – 2.4.

Žákyně ročník 2004

  1. místo       L. Kozlová
  2. místo       K. Matoušková

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo       K. Holá

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo       A. Mašátová

 

 

Putovní pohár Krkonoš – Vrchlabí – 9.4.

Žákyně ročník 2004

  1. místo       L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2005

  1. místo      Z. Janderová
  2. místo     H. Jedličková

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo     N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo      A. Mašátová
  2. místo      V. Vyziblová
  3. místo      V. Drusanová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo      A. Vyziblová
  2. místo      A. Kopáčková

 

Žákyně ročník 2010 a mladší

  1. místo      E. Mikolášová
  2. místo      E. Procházková
  3. místo      A. Karbanová

 

 

Velká cena Hradce Králové – 16.4.

 

Žákyně ročník 2006 – 2008

  1. místo     A. Mašátová
  2. místo     K. Holá
  3. místo     N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2004 – 2005

  1. místo     L. Kozlová

 

 

Dokská kladina – 30.4.

 

Žákyně ročník 2004

  1. místo     L. Kozlová
  2. místo     K. Matoušková

 

  1. místo     L. Kozlová – kladina

 

Žákyně ročník 2005 – 2004 (kategorie C)

  1. místo     Z. Janderová

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo     K. Holá
  2. místo     N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo     A. Mašátová
  2. místo     V. Drusanová
  3. místo     V. Vyziblová

 

  1. místo     A. Mašátová – kladina

 

Žákyně ročník 2009

3. místo     A. Kopáčková
18. místo    A. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2010

  1. místo     E. Mikolášová
  2. místo     E. Dobiášová
  3. místo     E. Procházková

 

Žákyně ročník 2011

  1. místo      A. Karbanová
  2. místo      Z. Krykorková
  3. místo      N. Chvojková
  4. místo      R. Plíšková

 

 

Hledáme nové talenty – Kolín 1.5.

 

Žákyně ročník 2009 – 2010

  1. místo       A. Kopáčková
  2. místo       A. Vyziblová

 

 

Memoriál Olgy Effenbergrové – Kolín 1.5.

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo      A. Mašátová
  2. místo      V. Vyziblová
  3. místo      V. Drusanová

 

Závod družstev

  1. místo      TJ Jičín – V. Drusanová, A. Mašátová, V. Vyziblová

 

 

Krajské přebory – Vrchlabí – 28.5.

 

Juniorky C – ročník 2002

  1. místo     V. Špinarová – Přebornice kraje

 

Žákyně C – ročník 2004 – 2007

  1. místo     Z. Janderová

 

Žákyně B – ročník 2004 – 2007

  1. místo     K. Matoušková – Přebornice kraje
  2. místo     L. Kozlová
  3. místo     N. Karbanová

 

Starší žákyně – ročník 2006 – 2008

  1. místo     A. Mašátová – Přebornice kraje
  2. místo     K. Holá

 

Mladší žákyně – ročník 2007 – 2008

  1. místo     V. Vvziblová – Přebornice kraje
  2. místo     V. Drusanová

 

Základní stupeň – ročník 2007 – 2009

  1. místo     A. Kopáčková
  2. místo     A. Vyziblová
  3. – 5. místo V. Pluhařová

 

Perníková chaloupka – Pardubice – 4.6.

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo    V. Vyziblová
  2. místo    A. Mašátová
  3. místo    V. Drusanová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo    A. Kopáčková
  2. místo    A. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2010

  1. místo   N. Dobiášová
  2. místo   E. Procházková

 

 

Mistrovství české republiky – Třinec – 19.6.

 

Starší žákyně B – 2004

  1. místo    K. Matoušková
  2. místo    L. Kozlová

 

 

Mistrovství české republiky – Vysoké Mýto – 22.10.

 

Juniorky C – 2003 – 2001

  1. místo    V. Špinarová

 

 

Předvánoční závod – Pardubice – 5.11.

 

Žákyně ročník 2009 – 2008

  1. místo     A. Mašátová
  2. místo     V. Vyziblová
  3. místo     V. Drusanová
  4. místo     A. Kopáčková
  5. místo     A. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2011 – 2010

  1. místo     E. Procházková
  2. místo     A. Karbanová
  3. místo     N. Dobiášová
  4. místo     E. Mikolášová
  5. místo     N. Chvojková
  6. místo     Z. Krykorková
  7. místo     E. Lachman

 

 

Ještědský pohár – Liberec – 12.11.

 

Žákyně ročník 2005 – 2004

  1. místo     K. Matoušková
  2. místo     L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2007 – 2006

  1. místo     K. Holá

 

Žákyně ročník 2008 – 2007

  1. místo      A. Mašátová
  2. místo      V. Vyziblová
  3. místo      V. Drusanová
  4. místo      N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2010 – 2009

  1. místo      A. Kopáčková
  2. místo      A. Vyziblová

 

 

Krajské přebory družstev – Hradec Králové – 21.11.

 

II.liga  – žákyně ročník 2006 – 2002 – Přebornice kraje

  1. místo      TJ Jičín + Hradec Králové + Vrchlabí – K. Matoušková, L. Kozlová, V. Špinarová

 

  1. místo      K. Matoušková
  2. místo      L. Kozlová
  3. místo      V. Špinarová

 

III.liga  – žákyně ročník 2008 – 2004 –  Přebornice kraje

  1. místo      TJ Jičín – A. Mašátová, K. Holá, N. Karbanová

 

  1. místo       A. Mašátová
  2. místo       K. Holá
  3. místo       N. Karbanová

 

Mladší žákyně 2008 –2006

  1. místo       TJ Jičín – V. Drusanová, V. Vyziblová, A. Kopáčková, A. Vyziblová

 

  1. místo        V. Vyziblová
  2. místo        V. Drusanová
  3. místo        A. Kopáčková
  4. místo        A. Vyziblová

 

Základní stupeň 2007 –2009 – jednotlivkyně

  1. místo        V. Pluhařová

 

 

Mistrovství české republiky družstev – II. liga Brno – 4.12.

 

II.liga  – žákyně ročník 2000 – 2007

  1. místo       TJ Jičín + Hradec Králové + Vrchlabí – K. Matoušková, L. Kozlová, V.Špinarová, K. Jakubská, K. Klausová, G. Kalenská

 

  1. místo       K. Matoušková
  2. místo       L. Kozlová

 

 

 Vánoční závod – Trutnov – 10.12.

 

Žákyně ročník 2003 – 2002

  1. místo      V. Špinarová

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo      V. Pluhařová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo      V. Vyziblová
  2. místo      V. Drusanová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo      A. Kopáčková
  2. místo      A. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2010

  1. místo      E. Mikolášová
  2. místo      N. Dobiášová
  3. místo      E. Procházková

 

Žákyně ročník 2011

  1. místo      A. Karbanová
  2. místo      Z. Krykorková
  3. místo      N. Chvojková

 

 

Memoriál Blanky a Verunky Horákových – Pardubice – 10.12.

 

Žákyně ročník 2005 – 2004

  1. místo      L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo      A. Mašátová

 

 

 Župní přebor Jaroslava Šplíchala – Chrudim – 11.12.

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo      K. Holá
  2. místo      N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo      A. Mašátová
  2. místo      V. Vyziblová
  3. místo      V. Drusanová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo      A. Kopáčková
  2. místo      A. Vyziblová

 

 

Memoriál Mirky Brdíčkové – Šplíchalové – Chrudim – 11.12.

 

Žákyně ročník 2004 – 2005

  1. místo      L. Kozlová

 

 

Medailová umístění 

Ročník 2011

A. Karbanová                1x 1. místo, 1x 3. místo

Z. Krykorková               1x 3. místo

Ročník 2010

E. Mikolášová               1x 2. místo

Ročník 2009    

A. Kopáčková                3x 1. místo, 1x 2. místo, 1x 3. místo

A.Vyziblová                  1x 2. místo, 1x 3. místo

Ročník 2008 

A. Mašátová               11x 1. místo, 2x 2. místo

V. Drusanová              1x 2. místo, 2x 3. místo

V. Vyziblová                4x 1. místo, 1x 2. místo, 1x 3. místo

Ročník 2007

K. Holá                         1x 1. místo, 1x 2. místo, 1x 3. místo

N. Karbanová              1x 2. místo

V. Pluhařová                1x 1. místo

Ročník 2005 

Z. Janderová                1x 1. místo, 1x 3. místo

Ročník 2004

K. Matoušková            2x 1. místo, 3x 2. místo

L. Kozlová                    2x 1. místo, 4x 2. místo, 3x 3. místo

Ročník 2002 

V. Špinarová                2x 1. místo

 

Družstvo TJ Jičín                                               2x 1. místo, 2x 2. místo

Celkem                                                               30x 1. místo, 18x 2. místo, 12x 3. místo

Celkem                                             60 medailových umístění

 

Ocenění

 Kateřina Matoušková vyhlášena nejlepší sportovní gymnastkou Královehradeckého kraje.

 Petra Kodešová vyhlášena nejlepší trenérkou sportovní gymnastiky Královehradeckého kraje.

 Za oddíl sportovní gymnastiky navrženy na „Sportovce města Jičína“ za rok 2016.”       

 Anna Mašátová a Kateřina Matoušková.

 Družstvo mladších žákyň – A. Mašátová, N. Karbanová, K. Holá