Závody 2015

Memoriál Jana Palacha – Všetaty – 17.1.

Žákyně ročník 2003 – 2001

  1. místo V. Špinarová

 

Žákyně ročník 2005 – 2004

  1. místo K. Matoušková
  2. místo L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo M. Janíčková
  2. místo K. Holá

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Drusanová
  3. místo K. Novotná
  4. místo D. Hrdá
  5. místo K. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Kopáčková
  2. místo A. Vyziblová

 

 

Pohádkový závod – Jičín – 15.3.

Žákyně ročník 2002

  1. místo V. Špinarová

 

Žákyně ročník 2004

  1. místo K. Matoušková
  2. místo L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2005

  1. místo Z. Janderová
  2. místo H. Jedličková

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo M. Janíčková
  2. místo N. Karbanová
  3. místo K. Holá

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Drusanová
  3. místo V. Vyziblová
  4. místo K. Novotná

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Kopáčková
  2. místo V. Vyziblová

 

 

Memoriál Jana Hampla – Pardubice – 28.3.

Žákyně ročník 2004 – 2005

  1. místo L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo K. Holá
  2. místo M. Janíčková
  3. místo N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo D. Hrdá
  2. místo V. Vyziblová
  3. místo V. Drusanová

 

 

Putovní pohár Krkonoš – Vrchlabí – 18.4.

Žákyně ročník 2004

1.- 2. místo        K. Matoušková

 

Žákyně ročník 2005

  1. místo H. Jedličková
  2. místo Z. Janderová

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo M. Janíčková
  2. místo N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. – 5. místo V. Drusanová
  3. – 5. místo V. Vyziblová
  4. místo D. Hrdá

12 – 13. místo        K. Novotná

 

Závod družstev

  1. místo TJ Jičín – K. Matoušková, H. Jedličková, M. Janíčková

 


Dokská kladina – 1.5.

Žákyně ročník 2004

  1. místo K. Matoušková
  2. místo L. Kozlová

 

Žákyně ročník 2005

  1. místo H. Jedličková
  2. místo Z. Janderová

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo M. Janíčková
  2. místo K. Holá
  3. místo N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Drusanová
  3. místo K. Novotná

 

  1. místo A. Mašátová – kladina

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Kopáčková
  2. místo A. Vyziblová

 


Hledáme nové talenty – Kolín 3.5.

Žákyně ročník 2009 – 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Drusanová
  3. místo K. Novotná
  4. místo A. Kopáčková

 

Závod družstev

  1. místo         TJ Jičín – A. Mašátová, V. Drusanová, K. Novotná, A. Kopáčková

 

 

Memoriál Olgy Effenbergrové – Kolín 3.5.

Žákyně ročník 2007

  1. místo M. Janíčková
  2. místo K. Holá
  3. místo N. Karbanová

 

Závod družstev

  1. místo TJ Jičín – M. Janíčková, K. Holá, N. Karbanová

 

 

Krajské přebory – Vrchlabí – 30.5.

Juniorky C – ročník 2002

  1. místo V. Špinarová

 

Žákyně C – ročník 2005

  1. místo Z. Janderová

 

Žákyně B – ročník 2004

  1. místo K. Matoušková – Přebornice kraje
  2. místo L. Kozlová
  3. – 8. místo       H. Jedličková

 

Mladší žákyně – ročník 2005 – 2007

  1. místo M. Janíčková
  2. místo K. Holá
  3. místo N. Karbanová

 

Základní stupeň – ročník 2007 – 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo D. Hrdá
  3. místo V. Drusaová
  4. místo K. Novotná

 


Perníková chaloupka – Pardubice – 6.6.

Žákyně ročník 2007

  1. místo N. Karbanová
  2. místo K. Holá
  3. místo M. Janíčková

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Drusanová
  3. místo D. Hrdá
  4. místo K. Novotná

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Kopáčková

 

 

Mistrovství české republiky – Brno – 8.6.

Starší žákyně B – 2004

  1. místo K. Matoušková
  2. místo L. Kozlová

 

 

Předvánoční závod – Pardubice – 15.11.

Žákyně ročník 2007 – 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo M. Janíčková
  3. místo V. Drusanová
  4. místo V. Vyziblová
  5. místo K. Holá
  6. místo N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2009 – 2010

  1. místo A. Kopáčková
  2. místo A. Vyziblová

 

 

Memoriál Blanky a Verunky Horákových – Pardubice – 17.11.

Žákyně ročník 2004

  1. místo K. Matoušková

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Kopáčková
  2. místo A . Vyziblová

 

 

Krajské přebory družstev – Hradec Králové – 21.11.

II.liga – žákyně ročník 2002 – 2006 – Přebornice kraje

  1. místo TJ Jičín + TJ Sokol Hradec Králové – K. Matoušková, L. Kozlová
  1. místo K. Matoušková
  2. místo L. Kozlová

 

III.liga – žákyně ročník 2004 – 2006

  1. místo TJ Jičín + TJ Spartak Vrchlabí – H. Jedličková, Z. Janderová
  1. místo H. Jedličková
  2. místo Z. Janderová

 

Mladší žákyně 2006 –2008 – Přebornice kraje

  1. místo TJ Jičín A – A. Mašátová, K. Holá, N. Karbanová
  2. místo TJ Jičín B – V. Drusanová, K. Novotná, V. Vyziblová
  1. místo A. Mašátová
  2. místo K. Holá
  3. místo N. Karbanová
  4. místo V. Drusanová
  5. místo K. Novotná
  6. místo V. Vyziblová

 

 

Ještědský pohár – Liberec – 28.11.

Žákyně ročník 2008 – 2007

  1. místo A. Mašátová
  2. místo N. Karbanová
  3. místo V. Drusanová
  4. místo K. Holá
  5. místo V. Vyziblová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Kopáčková
  2. místo A. Vyziblová

 

 

Vánoční závod – Trutnov – 12.12.

 Žákyně ročník 2004 – 2005

  1. místo K. Matoušková
  2. místo Z. Janderová
  3. místo H. Jedličková

16.místo          I. Bartošová

 

Žákyně ročník 2007

  1. místo N. Karbanová
  2. místo K. Holá
  3. místo V. Pluhařová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Vyziblová
  3. místo V. Drusanová
  4. místo K. Novotná

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Vyziblová
  2. místo A. Kopáčková

 

 

Župní přebor Jaroslava Šplíchala – Chrudim – 13.12.

Žákyně ročník 2007

  1. místo K. Holá
  2. místo N. Karbanová

 

Žákyně ročník 2008

  1. místo A. Mašátová
  2. místo V. Vyziblová
  3. místo V. Drusanová

 

Žákyně ročník 2009

  1. místo A. Kopáčková
  2. místo A . Vyziblová

 

 

Memoriál Mirky Brdíčkové – Šplíchalové – Chrudim – 13.12.

 

Žákyně ročník 2003 – 2004

  1. místo K. Matoušková

 

 

Medailová umístění

Ročník 2009

A. Kopáčková            1x 1. místo

1x 2. místo

3x 3. místo

Vyziblová                   2x 3. místo

 

Ročník 2008

A. Mašátová               12x 1. místo

1x 2. místo

Drusanová                   1x 2. místo

1x 3. místo

Hrdá                             2x 3. místo

Vyziblová                     2x 3. místo

 

Ročník 2007

M. Janíčková              1x 1. místo

3x 3. místo

Karbanová                  3x 3. místo

Holá                             1x 2. místo

2x 3. místo

 

Ročník 2005

Z. Janderová              1x 1. místo

 

Ročník 2004

K. Matoušková          6x 1. místo

2x 2. místo

1x 3. místo

 

Kozlová                      1x 2. místo

3x 3. místo

 

Ročník 2002

V. Špinarová              2x 1. místo

 

Družstvo TJ Jičín     2x 1. místo

1x 3. místo

 

Celkem                         25x 1. místo

7x 2. místo

23x 3. místo

Celkem                      55 medailových umístění

 

 

Ocenění

 

Anna Mašátová a Kateřina Matoušková.

 

Družstvo mladších žákyň – A. Mašátová, N. Karbanová, K. Holá

 

Za oddíl sportovní gymnastiky navrženy na „Sportovce města Jičína“ za rok 2015.”