Závody 2011

Memoriál Jana Hampla – Pardubice – 5.3.

Žákyně ročník 2004

1.místo        K.Matoušková

 

Minipohár –  Vrchlabí – 2.4.

Žákyně ročník 2000 – 2002 – republiková účast

12.místo          A.Špicarová

16.místo          V.Špinarová

22.místo          B.Benešová

25.místo          R.Kuchařová

 

Žákyně ročník 2004

1.místo           K.Matoušková

6.místo           L.Kozlová

 

Žákyně ročník 2005

4.místo            Z.Špicarová

7.místo            B.Mašková

 

Hledáme nové talenty – Kolín – 1.5.

 Žákyně ročník 2003 – 2005

9.místo             K.Matoušková

23.místo          K.Neuwirthová

30.místo          Z.Špicarová

38.místo          L.Kozlová

47.místo          M.Wágnerová

57.místo          B.Mašková

 

Družstva

7.místo            K.Matoušková, K.Neuwirthová, L.Kozlová

13.místo          S.Mašková, M.Wágnerová, Z.Špicarová

 

 

Dokská kladina – 8.5.

Žákyně ročník 2002

9.místo             V.Špinarová

10.místo          R.Kuchařová

11.místo          A.Špicarová

 

Žákyně ročník 2004

1.místo           K.Matoušková

5.místo           L.Kozlová

9.místo           K.Neuwirthová

 

 

Žákyně ročník 2005

5.místo           Z.Špicarová

7.místo           B.Mašková

 

Krajské přebory – Vrchlabí – 24.5.

 Žákyně ročník 2001

3.místo            B.Benešová

 

Žákyně ročník 2002

1.místo            R.Kuchařová

2.místo            A.Špicarová

4.místo            V.Špinarová

 

Žákyně ročník 2004

1.místo            K.Matoušková

2.místo            L.Kozlová

3.místo            K.Neuwirthová

5.místo            M.Wágnerová

 

Perníková chaloupka – Pardubice – 5.6.

Žákyně ročník 2002

5.místo           A.Špicarová

6.místo           V.Špinarová

 

Žákyně ročník 2004

5.místo            K.Neuwirthová

9.místo            L.Kozlová

 

Žákyně ročník 2005

3.místo            Z.Špicarová

7.místo            B.Mašková

 

Dráček – Praha – Velká Ohrada – 2.10.

Žákyně ročník 2001 – 2002

4.místo            B.Benešová

6.místo            A.Špicarová

7.místo            V.Špinarová

 

Žákyně ročník 2004

1.místo            L.Kozlová

7.místo            K.Neuwirthová

 

Žákyně ročník 2005

6.místo            Z.Špicarová

15.místo          B.Mašková

 

Družstva       

2.místo            Z.Špicarová, L.Kozlová, B.Benešová

 

Klokánkova kapsa – TJ Bohemians Praha – 6.11.

Žákyně ročník 2004 – republiková účast

4.místo            K.Matoušková

19.místo          L.Kozlová

29.místo          K.Neuvirthová

 

Krajské přebory družstev – Hradec Králové – 20.11.

Žákyně ročník 2002 – 2004

1.místo           TJ Jičín A – A.Špicarová, V.Špinarová, R.Kuchařová, K.Matoušková

 

Starší žákyně 2001 – závod jednotlivkyň

1.místo            B.Benešová

 

Ještědský závod – Liberec – 17.11.

Žákyně ročník 2004 – republiková účast

4.místo           K.Matoušková

 

 

Memoriál Blanky a Verunky Horákových – Pardubice – 19.11.

Žákyně ročník 2004

5.místo              K.Neuwirthová

10.místo           K.Matoušková

11.místo           L.Kozlová

 

 

Vánoční závod – Pardubice – 10.12.

Žákyně ročník 2003 – 2004

2.-3.místo          K.Matoušková

10.místo            K.Neuwhirtová

11.místo             L.Kozlová

 

Žákyně ročník 2005 – 2006

1.místo           Z.Špicarová

4.místo           B.Mašková

 

 

Memoriál Mirky Brdičkové – Šplíchalové – Chrudim – 11.12.

Žákyně ročník  2003 – 2001

9.místo           B.Benešová

 

 

Vzpomínkový závod Lídy Pejchové – Chrudim – 11.12.

Žákyně ročník 2004

1.místo          K.Matoušková

7.místo          L.Kozlová

 

Mikulášský závod – Trutnov – 16.12.

Žákyně ročník 2000 – 2001

4.místo          B.Benešová

7.místo          A.Kličková

 

Žákyně ročník 2002 – 2003

1.místo          A.Špicarová

3.místo          V.Špinarová

5.místo          B.Mašková

 

Žákyně ročník 2004 – 2005

1.místo           K.Matoušková

2.místo           B.Mašková

3.místo           LKozlová

4.místo           Z.Špicarová

5.místo           H.Jedličková

 

 

Vánoční závod – Praha Vršovice – 17.12.

Žákyně ročník 2002

17.místo          V.Špinarová

19.místo          S.Mašková

 

Žákyně ročník  2004

4.místo           K.Matoušková

11.místo          L.Kozlová

 

Žákyně ročník  2005

3.místo          B.Mašková

 

Medailová umístění

Ročník 2005

B.Mašková                 1x 2.místo, 1x 3.místo

Z.Špicarová                1x 1.místo, 1x 3.místo

 

Ročník 2004 

K.Matoušková            6x 1.místo, 1x 2.místo

L.Kozlová                  1x 1.místo, 1x 2.místo

K.Neuwirthová          1x 3.místo

 

Ročník 2002              

A.Špicarová                1x 1.místo, 1x 2.místo

V.Špinarová               1x 3.místo

R.Kuchařová              1x 1.místo

 

Ročník 2001         

B.Benešová                1x 1.místo, 1x 3.místo

 

 

Družstvo TJ Jičín    

1x 1.místo

1x 2.místo

 

Celkem       

12x 1.místo

5x 2.místo

6x 3 místo

 

Celkem                                                          23 medailových umístění

 

 

 

 

 

 

<link href=’http://fonts.googleapis.com/css?family=Droid+Serif:400,700,400italic,700italic‘ rel=’stylesheet’ type=’text/css’>